Συμμετέχοντες αγώνα – 2ος Ημιμαραθώνιος

α/α Όνομα Επίθετο Gender Country Πόλη Αθλητικά δεδομένα
1 ΣΙΔΕΡΗΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ KAGELES
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΑΓΙΑΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΡΑΦΛΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS
4 Dimitris Paidarakis Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνη SteP
5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
6 Θοδωρής Ρουμπής Άνδρας Ελλάδα (Greece) Καβάλα IRONTEAMBYSIDERIDISNIKOLAOS
7 Δεσποινα Γαβριηλίδου Γυναίκα Ελλάδα (Greece) ΔΡΑΜΑ KASIMIS TRAINING
8 PETER KUMMER Άνδρας Germany Daubersbach Trail Junkies
9 ΠΕΤΡΟΣ ΓΙΑΓΚΟΥ Άνδρας Ελλάδα (Greece) Δραμα KASIMIS TRAINING
10 ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΡΙΤΣΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ Σ.Δ.Π. ΘΡΑΚΗΣ
11 KONSTANTINOS GITSAS Άνδρας Ελλάδα (Greece) Larissa
12 Ευγενία Χαραλάμπους Γυναίκα Cyprus Λευκωσία Δεν εχω
13 Damianos Triantafyllidis Άνδρας Ελλάδα (Greece) Δραμα OSB
14 Θανάσης Βαλασίδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή O2 Rodopis
15 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΠΟΛΎΓΥΡΟΣ ΕΛΕΎΘΕΡΑ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΣ
16 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΔΡΑΜΑ OSB ENDURANCE TEAM
17 IOANNIS KIOSSES Άνδρας Ελλάδα (Greece) Δράμα Αδέσποτος
18 Δημήτριος Ταξίδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή Sunlight Group
19 Θωμάς Χατζόπουλος Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20 ΡΙΤΒΑΝ ΜΟΛΛΑ ΧΟΥΣΕΙΝ ΑΜΕΤ Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή RODOPI RUNNERA
21 Γεώργιος Βλαχάκης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Θεσσαλονίκη Kourkourikis training
22 NIKOLAOS SARITSIOTIS Άνδρας Ελλάδα (Greece) Αλεξανδρούπολη PAOK AFOY
23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΔΡΟΜΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΠΘ
24 Chris Murphy Άνδρας United Kingdom Komotini Keep Talking
25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS
26 Βάιος Παπαδημητροπουλος Άνδρας Ελλάδα (Greece) Λάρισα Λάρισα
27 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΤΑΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) Διδυμότειχο ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
29 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ
30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΡΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) Χαλκίδα
31 Χρήστος Σκαμαγκης Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Δρομείς υγείας Νέστου
32 Ευαγγελος Χατζηφωτίου Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή Ανεξαρτητος
33 Πέτρος Μαρινης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Αλεξανδρουπολη Marinis Petros
34 Μιχαήλ Κωτσόπουλος Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνη JT coaching
35 Κωστας Σαντελουδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνη Ανεξαρτητος
36 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
37 Χρηστος Μοσχοπουλος Άνδρας Ελλάδα (Greece) Βεροια Makridis team
38 Γεώργιος Οσεπασβιλη Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή Rodopi Runners
39 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) Αλεξανδρούπολη ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΚΑΚΙ
40 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΛΙΓΚΑΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM BY SIDERIDIS NIKOLAOS
41 KONSTANTINOS PANTAKAS Άνδρας Ελλάδα (Greece) KAVALA Pntskostas
42 Giannis Drakidis Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή IRON TEAM
43 Iosif Kougioumtzoglou Άνδρας Ελλάδα (Greece) Kavala Δεν εχω ομαδα
44 Αλέξανδρος Τζανίδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή RODOPI RUNNERS
45 Βιτσιος Κωνσταντινος Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή ROOM 3
46 Γεωργία Χαλκίδου Γυναίκα Ελλάδα (Greece) Ξάνθη
47 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ Ν/Α
48 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΞΑΝΘΗ Jt Coaching
49 Ανδρέας Αμαξοπουλος Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή RODOPIRUNNERS
50 Παντελής Δημόπουλος Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή Σάπες
51 Ευστάθιος ΑΔΑΜΙΔΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) Θάσος TIPD thasos
52 ΣΥΜΕΩΝ ΔΑΝΔΡΕΑΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΑΒΑΛΑ JT COACHING
53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΟΛΙΑΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή XVI
54 Χρήστος Τσιτσινιαδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ
55 ΜΑΡΙΑ ΠΡΑΦΤΣΙΩΤΗ Γυναίκα Ελλάδα (Greece) ΞΑΝΘΗ JT COACHING – XANTHI RUNNERS
56 Στέλιος Ηλιόπουλος Άνδρας Ελλάδα (Greece) Καλαμάτα Duth Running Team
57 ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΕΤΙΚΙΔΟΥ Γυναίκα Ελλάδα (Greece) ΚΑΒΑΛΑ E
58 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΧΑΣΑΝ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
59 Λάμπρος Βουτσάς Άνδρας Ελλάδα (Greece) Ξάνθη
60 Διονυσης Αλεξιαδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Ξανθη Xanthi Runners-ΣΔΥΝ
61 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ Σύλλογος Δρομέων Ορεστιάδας
62 Αρκαδιος Ντζαραγιαν Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή Παρεες
63 Anestis Tsiakiris Άνδρας Ελλάδα (Greece) Alexandroupoli Magginas running ?‍♂️ team
64 Στέργιος Παπαδόπουλος Άνδρας Ελλάδα (Greece) Ξάνθη OSB Endurance Team
65 Ειρήνη Γιώτη Γυναίκα Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ
66 Χρήστος Θεοδωρίδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνη ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RUNNING TEAM
67 Ελένη Δινάκη Γυναίκα Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή Ανεξάρτητη
68 Αποστολος Λιαρας Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή Ανεξαρτητος
69 Ελευθεριος Κωστελιδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Ξανθη Xanthi Runners ORL Team
70 Δεληγιάννης Βασίλειος Άνδρας Ελλάδα (Greece) Ορεστιάδα Σύλλογος Δρομέων Ορεστιάδας
71 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΙΩΓΑΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS
72 Ευάγγελος Μπάντζος Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή Rodopi runners
73 Γιωργος Καρακης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνη
74 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) Ορεστιάδα Σύλλογος Δρομέων Ορεστιάδας
75 Σίδερης Φωτιάδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Ορεστιάδα Σύλλογος Δρομέων Ορεστιάδας
76 Παναγιώτης Τσολάκης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή Σύλλογος Δρομέων Ορεστιάδας
77 Albert Nasivaliev Άνδρας Ελλάδα (Greece) Καβαλα
78 Χρήστος Σερμπέζης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή ΛΥΚΟΙ Kehayioglou Running Team
79 Αλέξανδρος Αμβροσιαδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Θεσσαλονίκη Aris
80 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΔΡΑΜΑ STAVRIANIDIS TRAINING
81 Παναγιώτης θεοχάρης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή rodopi runners
82 ΙΩΆΝΝΗΣ ΡΌΙΔΟΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΉ Rodopi runners
83 ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΟΧΙ
84 ΗΛΙΑΣ ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΟΧΙ
85 Δήμος Ισπικούδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ Iskender kebab
86 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΛΤΣΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
87 ΣΠΥΡΟΣ ΒΟΛΤΣΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΑΧΜΑΤΖΟΥΝ
88 Χαράλαμπος Μακρής Άνδρας Ελλάδα (Greece) Ξάνθη ΑΒ+
89 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΘΕΜΕΛΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) Ξάνθη ΓΕΙΤΟΝΟΠΟΥΛΑ
90 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΜΑΤΖΙΔΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) Αλεξανδρούπολη Αλεξανδρούπολη
91 Γιάννης Αμαραντίδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Αλεξανδρούπολη
92 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΤΖΗΜΠΕΗ Γυναίκα Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή ΠΑΣ
93 Ευθυμιος Γκοδοσιδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Ξάνθη Xanthi runners
94 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΚΟΥΣΤΟΥΔΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) Ξανθη XANTHI RUNNERS-CLAIN MAIN RUNNERS
95 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΕΟΝΤΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
96 Γιάννης Σιδηρόπουλος Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή Drift Bikes Komotini
97 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΤΑΛΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
98 ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΤΟΥΛΟΥΣΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ Α
99 Κωνσταντίνος Γκοτζαρίδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή surveyor
100 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΝΤΕΛΗ Γυναίκα Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
101 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΟΥΖΑΛΙΩΤΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
102 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΕΒΟΥΡΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS
103 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ
104 Carmen Balan Γυναίκα Romania Komotini
105 Ευάγγελος Ουρεϊλιδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή Rodopi runners
106 Αλεξανδρος Τζελεπης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνη Οχι
107 Στέλιος Ξενάκης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή Ανεξάρτητος
108 Βασίλειος Ραμιωτης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Αλεξανδρούπολη Όχι
109 Αρσένιος Κούρδουκλάς Άνδρας Ελλάδα (Greece) Αλεξανδρούπολη Όχι
110 Γιαννης Λιακουδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Komotini RodopiRunners
111 Νίκος Παπαλαζάρου Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΟΧΙ
112 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΟΧΙ
113 Oskan Chousein Άνδρας Ελλάδα (Greece) Ίασμος Ροδόπης ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
114 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΞΑΝΘΗ ΕΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
115 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΦΕΙΡΕΛΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΟΧΙ
116 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΠΟΓΛΟΥ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
117 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΖΑΚΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΞΑΝΘΗ ΟΧΙ
118 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΛΑΚΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΞΑΝΘΗ ΟΧΙ
119 Γεωργιος Ελευθεριάδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Αλεξανδρούπολη ΕΝΩΣΗ ΦΙΛΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΩΝ
120 Bulent Cabbar Άνδρας Ελλάδα (Greece) Komotini Oxi
121 Korai Achmet Άνδρας Ελλάδα (Greece) Komotini Oxi
122 Themis Galachoussidis Άνδρας Ελλάδα (Greece) Αλεξανδρούπολη Οχι
123 ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ Γυναίκα Ελλάδα (Greece) ΔΡΑΜΑ RUN DON’T WALK
124 ΣΥΛΒΙΑ ΣΛΑΒΚΟΒΑ Γυναίκα Bulgaria Σερρες μαραθωνοδρομοι σερρων
125 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) Σερρες μαραθωνοδρομοι σερρων
126 Βασίλειος Μουρελάτος Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΑΣΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
127 ΤΟΥΛΑ ΠΑΝΤΑΖΗ Γυναίκα Ελλάδα (Greece) ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
128 ANTONIO STERGIADIS Άνδρας Ελλάδα (Greece) ScienceTraining.gr
129 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΜΠΟΛΟΓΛΟΥ Άνδρας Ελλάδα (Greece) RODOPI RUNNERS
130 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΝΑΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) RODOPI RUNNERS
131 Γιώργος Γρηγοριάδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Οχι
132 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΟΥ Άνδρας Ελλάδα (Greece) RODOPI RUNNERS
133 Βαγγέλης Πατέλης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Soufli Running Team
134 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΓΓΟΥΡΙΔΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS
135 Χρηστος Μεραμβελιωτακης Άνδρας Ελλάδα (Greece) Σαμος OSBET-SAMOS
136 Αθανάσιος Ματαλής Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ οχι
137 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή Οχι
138 Λευτέρης Αμοιροπουλος Άνδρας Ελλάδα (Greece) Κομοτηνή Οχι
139 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ KASIMIS TRAINING
140 Αναστάσιος Καραβέλας Άνδρας Ελλάδα (Greece) Αλεξανδρούπολη Ανεξάρτητος
141 ΙΩΑΚΕΙΜ ΠΑΡΔΑΛΟΣ Άνδρας Ελλάδα (Greece)
142 Παναγιώτης Γιόρτσος Άνδρας Ελλάδα (Greece)
143 Μεχμετ Ιμπραμ Άνδρας Ελλάδα (Greece)
144 Αλέξανδρος Δετσαρίδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ
145 Στέλα Τσέγκου Γυναίκα Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS
146 Κωνσταντίνος Γκοτζαρίδης Άνδρας Ελλάδα (Greece) ΚΟΜΟΤΗΝΗ